Relax „Na Jablonci“

Pobyt na samote vo vidieckych apartmánoch v chalúpke na hrušovských lazoch sa nachádza v usadlosti Jablonec v štýlovom apartmáne s tromi spálňami - mezonetového typu s max. počtom 12 lôžok alebo s dvomi spálňami s celkovou kapacitou 9 lôžok. 

Kamenná pec vhodná nielen na pečenie hrušovských lepníkov (zemiakov v alobale) sa nachádza vonku pod altánkom využiteľná za každého počasia. V takomto prostredí aj kotlíkový guľáš z diviny chutí úplne inak. Ak vám to nestačí, môžete si na grile ugrilovať zeleninku, či steaky. Miestni hrušovčania majú naozaj veľmi kvalitnú domácu pálenku (slivovicu/hruškovicu) a keďže sa nachádzate vo vinohradníckom okrese určite pohár dobrého vína by k tejto idylke nemal chýbať.   

Chvíle romantiky, alebo len relax v malom privátnom wellness centre je ideálny pre 2 osoby. Určite si oddýchnete v infrasaune, parnom masážnom boxe i v oddychovej miestnosti s upokojujúcim účinkom sviečok .

Ak ste aktívny typ, môžete sa prejsť k rozhľadni na Prašnom vrchu, z ktorej dovidíte na krásy okolia aj panenskej prírody, alebo na kalváriu nad obcou, z ktorej máte celú dedinu ako na dlani. Zaujímavé sú prehliadky tradičných tufových pivníc v Hrušove. Deti ale aj dospelí majú možnosť vyskúšať si jazdu na koni alebo dokonca absolvovať hipoterapiu.